1149 Budapest Mexikói út 11/a  | info@x-kontroll.hu |  +36 1 222-3066

Részmunkaidős állás

Telemarketinges értékesítési asszisztens

Az X-Kontroll Kft., mint a Xerox Magyarország hivatalos márkaképviselete és szerviz partnere, telemarketinges értékesítési asszisztens pozícióba keres Téged, ha

  • fiatalos és lendületes vagy (a kor nem számít)
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • szeretsz telefonálni
  • van tapasztalatod a hideghívások terén
  • rendkívül kitartó vagy, nem adod fel a célod
  • magabiztosan éled az életed
  • az eredményorientáltság vezérli munkádat
  • és nem bánod, ha csak 6 órát kell dolgoznod (10-16 óráig)

A feladatod az lesz, hogy

hideghívással tárgyalási időpontot egyeztess az értékesítőink számára

meglévő ügyfeleink érdeklődését felkeltsd az új lehetőségek iránt

– elvégezd a fentiekhez kötődő adminisztrációs feladatokat

proaktívan részt vegyél a közös megbeszéléseken és a cég életében

– megoszd velünk az ötleteidet a marketing koncepciók és kereskedelmi akciók kidolgozása során

Ahhoz, hogy munkádat örömmel és gördülékenyen tudd végezni, folyamatosan segítjük majd szakmai felkészülésedet, adatbázist, megbecsülést, kiváló munkahelyi légkör biztosítunk.

Előnnyel indulsz, ha

  • közép- és nagyvállalatok területén szereztél tapasztalatot,
  • meglévő ügyfélkapcsolataid vannak
  • felhasználói szinten kezeled a Microsoft Word, Excel alkalmazásokat és otthon érzed magad az Internet világában
  • legalább alapszintű angol nyelvtudással rendelkezel

Nálunk

  • fix jövedelmed lesz, amit a teljesítményeddel arányban lévő jutalékkal egészítünk ki
  • hosszú távon gondolkozhatsz
  • teljes értékű munkatárs leszel, pont úgy, mint a kollégáid
  • bejelentett munkával és alkalmazotti jogviszonnyal büszkélkedhetsz.

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

A szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket várjuk az info@x-kontroll.hu címre, bérigény megjelölésével.

Teljes munkaidős állás

Nyomdaipari termék menedzser

Az X-Kontroll Kft., mint a Xerox Magyarország hivatalos márkaképviselete és szerviz partnere, nyomdaipari termék menedzser  pozícióba keres Téged, ha

Főbb feladataid:

–           A Xerox nyomdaipari termékportfólió és a kapcsolódó szolgáltatások értékesítése

–           Folyamatos ügyféllátogatás az ügyfelekkel való kapcsolattartás

–           Pályázatokon, tendereken való részvétel, üzleti tervek kidolgozása

–           elvégezd a fentiekhez kötődő adminisztrációs feladatokat

–           proaktívan részt vegyél a közös megbeszéléseken és a cég életében

–           megoszd velünk az ötleteidet a marketing koncepciók és kereskedelmi akciók kidolgozása      során

Előny:

–           Nyomdai- vagy műszaki/gazdasági területen szerzett végzettség

–           direkt értékesítésben szerzett tapasztalat

–           nyomdaipari területen szerzett  tapasztalat

–           Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

–           Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség

–           Analítikus gondolkozás

Nálunk

A szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket várjuk az info@x-kontroll.hu címre.

Nézz körül a weboldalunkon (www.x-kontroll.hu), vagy kövess minket facebookon (www.facebook.com/XKontroll)